Prečo na SDM? Lebo ide aj Fero a Katka!

Slovenský organizačný tím dnes uzatvára 10-dňovú kampaň, v ktorej sa snažil mladým ľuďom priblížiť tie najzákladnejšie dôvody, pre ktoré sa na Svetové dni mládeže (SDM) oplatí ísť. Týchto dôvodov je samozrejme viac. A ktorý dôvod teda uzatvára túto 10–tku? Týmto dôvodom je skutočnosť, že tam idú ľudia, ktorých poznáte a viete, že takáto akcia s nimi bude určite stáť za to! Takže sa treba okolo seba rozhliadnuť, rozhodiť siete a určite vo Vašom okolí nájdete ľudí, ktorých myšlienka SDM nadchla rovnako ako Vás. Možno sú to vaši spolužiaci, kamaráti, či známi napríklad aj z vedľajšej dediny.

Je veľa mladých ľudí, ktorí sa neboja ísť na takúto púť aj sami. Jednoducho príjmu pozvanie a idú do toho. Väčšina ľudí však akosi stále potrebuje tak hmatateľne cítiť určité istoty, určité záruky, jednoducho, že v tom nebude sám…. že napriek tomu, že bude v ďalekej krajine, bude tam niekto, kto sa o neho v prípade potreby postará, na koho sa môže spoľahnúť. A preto je dôležité, aby ste sa už teraz zaujímali a zisťovali, kto z Vášho okolia na SDM ide. Možno budete prekvapení, koľko ľudí nakoniec pôjde. A možno Vaša túžba ísť na SDM sa má stať motiváciou pre iných, možno práve TY – si dnes kamoškou Katkou, spolužiakom Ferom či Palom z vedľajšej dediny, ktorý motivuje ďalších mladých, aby s ním toto nádherné dobrodružstvo s menom “SDM” zažili.

“Keďže už zajtra sa nám spúšťa národná registrácia na SDM v Paname, sme aj my ako organizačný tím v určitom očakávaní koľko mladých ľudí túto výzvu príjme a aké veľké spoločenstvo spolu v Paname vytvoríme,” uviedla Lenka Michalská, členka organizačného tímu SDM. “Za slovenský organizačný tím chceme všetkým mladým odkázať, že sa na nich veľmi tešíme, že robíme všetko pre to, aby sme im v Paname vytvorili čo najlepšie podmienky, aby mohli prežiť také SDM, na ktoré budú spomínať do konca života,” doplnil Ondrej Chrvala, zodpovedný za organizačný tím SDM.

Komunikačný tím SDM

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top