JE TU SLOVENSKÁ VERZIA HYMNY SDM „VIETOR JE V NÁS“! UŽ SI JU POČUL?

S radosťou ti môžeme oznámiť, že svetlo sveta uzrela slovenská verzia hymny Svetových dní mládeže!

Jej názov znie „Vietor je v nás“ a o jej hudobné prevedenie spolu s produkciou klipu sa postaral zbor FireFly z Bernolákova.

Pri tejto príležitosti sme si pre teba pripravili výzvu – naučiť sa slovenskú verziu hymny už teraz!

Možno sa pýtaš, prečo by si tak mal spraviť?

Prvým dôvodom je, že už onedlho ju budeš môcť v Portugalsku spievať na plné hrdlo spolu s tisícami mladých pútnikov z celého sveta. Je to celkom zážitok, o ktorý rozhodne netreba prísť (vlastná skúsenosť autora).

Druhý dôvod je, že ide o skvelý spôsob, ako sa pripraviť na SDM-ko spolu so svojim spoločenstvom. Týmto vyzývame všetky zbory, aby skúsili zakomponovať túto pieseň do svojho repertoára. Svoje talenty si však nenechávajte len pre seba a podeľte sa s nimi so svetom. Všetky videá a storky, v ktorých označíte náš profil @svetovednimladeze a pridáte hešteg #vietorjevnas, to môžu dotiahnuť až na náš oficiálny Instagram. 😉

Samotný text hymny nás vyzýva nabrať odvahu a vykročiť vpred. Rovnako ako Mária, ktorá sa vydala na cestu a svojim „áno“ zmenila svet. Veríme, že rovnaký vietor je aj v tebe! Pozývame ťa, aby si tiež vykročil a využil svoju šancu ísť na Svetové dni mládeže v Lisabone. Ak si stále nezaregistroval, spraviť tak môžeš tu.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top