Súťaže

Súťaž o oficiálne oblečenie pre mladých Slovákov na SDM v Paname 

Rada pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska vyhlasuje verejnú súťaž na vytvorenie návrhu oficiálneho oblečenia pre slovenských pútnikov, ktorí pocestujú na Svetové dni mládeže 2019 do Panamy. Ide o návrh mikiny, trička a šiltovky.

PÔVODNE TRVALA DO 31. MARCA; NESKÔR BOLA SÚŤAŽ PREDĹŽENÁ DO 15. JÚNA 2018!


Výherca súťaže získa dres slovenských pútnikov SDM a vstup na Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove. Návrhy možno posielať na emailovú adresu mladez@kbs.sk.

Priebeh a vyhodnotenie

Všetky návrhy zhodnotí a najlepší návrh vyberie porota tvorená slovenským organizačným tímom, zodpovedajúcim za prípravy na SDM. Slovenský organizačný tím SDM si vyhradzuje právo na základe hlasov nakoniec rozhodnúť, ktorý dres bude víťazný.

Podmienky

Návrh musí obsahovať oficiálne logo SDM, štátny znak na každom kuse oblečenia a nápis SLOVAKIA, respektíve edícia pre TEAM SLOVAKIA (pre organizačný tím).

Odporúčame, aby bol návrh vyhotovený v kombinácii národných farieb – biela, modrá a červená a doplnený o slovenský ľudový prvok (nakoľko počas SDM slovenskí pútnici reprezentujú aj slovenskú kultúru a tradície).

Na vyššie spomínanú adresu treba zaslať návrh v krivkách (nie JPG či JPEG), ale vo verzii AI alebo png/pdf – max. formát A4 (210×297 mm). Všetky tri veci – mikina, tričko a šiltovka – je možné poslať vo viacerých dokumentoch (obrázkoch).

Je potrebné poslať návrh aj s náhľadom dresu. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás kontaktujte na mladez@kbs.sk.

Tím SDM 2019 

„Hľa, služobnica Pána, nech sa mi stane podľa tvojho slova.“ (Lk 1, 38)

Kontakt

Rada pre mládež a univerzity KBS

Kapitulská 11,
P.O.Box 133,
814 99 Bratislava 1
mladez@kbs.sk
(médiá na lipiak@kbs.sk)

© Rada pre mládež a univerzity KBS. Všetky práva vyhradené